Priemyselná výroba
Miroslav Ustaník
Ostatná výroba i. n.
- Obec
- Pucov
- Od roku
- 2012
- IČO
- 46 815 228
Miroslav Ustaník
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 026 01 Pucov
- Na trhu od
- 15. septembra 2012
- IČO
- 46 815 228
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 32.99)
- Ostatná výroba i. n.
Podnikanie v číslach
- 14
- rokov na trhu
- 2012
- rok vzniku
- 12
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Miroslav Ustaník
Miroslav Ustaník – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Pucov. Podniká od 15. septembra 2012.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatná výroba i. n.“ (32.99). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad výroba sviečok, maloobchod a veľkoobchod a masérske služby.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Miroslav Ustaník
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 815 228
- Dátum vzniku
- 15. septembra 2012
- Miesto podnikania
- 026 01 Pucov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Dolný Kubín, vložka č. 530-10236
- Sektor (ESA 2010)
- Zamestnávatelia
- Odbor (SK NACE 32.99)
- Ostatná výroba i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Miroslav Ustaník zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.
-
Výroba sviečok
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Masérske služby
-
Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
-
Počítačové služby
-
Vedenie účtovníctva
Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
- Výroba sviečok
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Masérske služby
- Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín
- Počítačové služby
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné a marketingové služby
- Administratívne služby
- Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
- Wellness masérske služby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Miroslav Ustaník?
Miesto podnikania je v obci 026 01 Pucov.
Čím sa Miroslav Ustaník zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatná výroba i. n.“ (32.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba sviečok; maloobchod a veľkoobchod; masérske služby; polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín.
Aké je IČO – Miroslav Ustaník?
IČO je 46 815 228.
Odkedy podniká Miroslav Ustaník?
Podnikanie začalo 15. septembra 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.